LEXONI ME VEMENDJE PASTAJ KLIKONI TEK FESTAT
NĖ ATO SHTETE PĖRKATĖSE!

SuediNorvegjiDanimarkFinland

 

KUSH JANĖ ALBANER.NET?
 
Doni ta lajmėroni kremtėn tuaj?????

Me keqardhje ju njohtojmė qė shėrbimi falas pėr lajmėrim tė kremtave ėshtė keqpėrdorur pėr plasim tė reklamave falso.
Andaj, nėse doni ta lajmėroni kremtėn tuaj, thirrni patjetėr nė tel
 pėr ta konfirmuar reklamėn edhe gojarisht. Shpresojmė nė mirėkuptimin tuaj!

albaner.net prej sodit 09.05.2006 ka ndryshuar rregullat e festave.
Pėr mė tepėr info telefononi nė

Telefoni i ri nė albaner.net qė mund tė kontaktoni ėshtė 0762124173
ose nė kėto programe me "smart telefona apo iphone"

tani mund nė me e-milin: albaner_tk@hotmail.com

Albaner.net nuk merr asnjė pėrgjegjėsi pėr asnjė festė tė reklamuara.
Pėr ēdo festė tė dėshtuar, apo artistė  qė nuk vinė mund ti
kontaktoni pėrsonat kontaktues tė asaj feste dhe jo albaner.net

PS! E vetmja gjė qė nuk mund tė garantojmė nėse servi bjen poshtė
(apo e sulmojnė) dhe jemi nė punim e siper.  Por duheni ta dini se
ēdo sulm qė bėhet albaner.net paraqitet nė polici nga Serverat dhe domenat qė i kemi.

ORARI QĖ MUND TĖ THIRRNI NĖ TEL ĖSHTĖ:
18.00 - 20.00

 

Personeli, www.albaner.net