Ambasadat   Rinija shqiptare   TKZ     Unionet

Stafi albaner.net ju lutė tė gjithė shqiptarėve nė Skandinavi nėse keni ide linqe, apo kontakte qė komunitetit shqiptarė i duhet na tregoni dhe ta fusim nė webfaqen albaner.net


Ju mirėpret stafi albaner.net nė:
info@albaner.net