PREMTIM KRASNIQI - TIMI

100% Live dhe atmosferė festive

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

PREMTIM KRASNIQI- TIMI
 


JU OFRON MUZIK DASMASH, MBRĖMJE RINORE, KONCERTE, ETJ.

 


100% MUZIKĖ LIVE, SI GJITHMONĖ

KONTAKTONI PREMTIMIN
NUMRI TELEFONIT:
+46 (0)762452341


EMAIL: premtim.krasniqi@hotmail.com

 


 


 

 

Krijuar nga albaner.net Mirembajtur nga albaner.net

1