SELVIE VEHAPI

100% Muzik LIVE vetem per ju!   

 

 

  

 

 

LIVE
 

 

Pėr, dasma, syneti, ahengje, festa tė ndryshme dhe mbrėmje muzikore,rinore,
 
Mund tė kontaktoni. nė nrimrat e tel:

 

Suedi: +46 708 8276989

 

ose nė

 


Kosovė: +37744
674 406

  

 

 

 

 

Krijuar nga albaner.net Mirembajtur nga albaner.net

1